Młodszy Administrator BigData

Billennium Sp. z o.o.

Warszawa, Tagore 3, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa, Tagore 3

Opis stanowiska pracy:
- Administracja i utrzymanie platformy Hadoop opartej na Cloudera Distributed Hadoop dla jednego z naszych Klientów;
- Analiza, diagnozowanie i rozwiązywanie pojawiających się problemów;
- Udział w rozwoju platformy.

Wymagania:
- Dobra znajomość środowiska Linux;
- Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym w mowie i piśmie (bezpośredni kontakt z anglojęzycznym klientem);
- Chęć poznania Hadoop, zainteresowanie systemami rozproszonymi i szeroko pojętym BigData.

Oferujemy:
- Możliwość wyboru formy współpracy;
- Pracę przy ciekawym, międzynarodowym projekcie z naszego warszawskiego biura;
- Długofalową współpracę z możliwością rozwoju;
- Pakiet benefitów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.