Młodszy administrator baz danych

ESKOM IT Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Dołącz do zespołu jako:

ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyjątkowych ludzi, którzy zawsze wytrwale dążą do wyznaczonego celu. Od 15 lat świadczymy profesjonalne usługi informatyczne (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT.

ESKOM ma status partnerski HP Enterprise Platinum Partner, jest Złotym Partnerem Microsoft oraz pracuje na rozwiązaniach oferowanych przez Red Hat, czego potwierdzeniem jest status Red Hat Premier Business Partner. Wdrożyliśmy i przestrzegamy procedur, posiadamy również certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji wg norm PN-EN ISO 9001:2015, ISO/IEC 27011:2013.

Dla naszego Klienta, firmy z obszaru IT poszukujemy:

Lokalizacja: Warszawa, Łódź

Zadania:

  • Zarządzanie infrastrukturą informatyczną, w szczególności instalacja, konfiguracja oraz administracja bazami danych w zakresie platform bazodanowych: Oracle, Postgres, MS SQL, MySQL,
  • Monitorowanie dostępności, wydajności, pojemności, efektywności działania baz danych,
  • Optymalizacja środowisk bazodanowych,
  • Opracowywanie optymalnych procedur i ich wdrożenie w zakresie: migracji baz danych (migracje cross-platformowe lub w ramach tej samej platformy sprzętowej), podniesienia wersji bazy danych, rekonfiguracji bazy danych, rozszerzenia funkcjonalności bazodanowej (np. wdrożenie replikacji baz danych).

Wymagania:

  • Wykształcenie licencjat lub wyższe. Preferowane kierunki techniczne (informatyka, elektronika).
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy z bazami danych jednej z technologii: Oracle, Postgres, MS SQL, MySQL
  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych: Linux, Unix, MS Windows
  • Gotowość do pracy zmianowej (8-16/14-22).

Oferujemy:

  • Współpracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia,
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, B2B.
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport,
  • Udział w startach drużyny kolarskiej MTB.