młodszy/-a specjalista/-ka ds. płatności

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji z branży FMCG, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 40762
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • procesowanie płatności dokonywanych przez klientów
  • zgłaszanie płatności od klientów w oparciu o otrzymane przelewy
  • potwierdzanie otrzymania płatności
  • analizowanie i rozwiązywanie problemów dotyczących płatności klientów
  • wprowadzanie danych o płatnościach do systemu SAP
  • analizowanie raportów kasowych
  • wsparcie zespołu w innych obszarach

Oczekiwania:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • mile widziane finansowe wykształcenie (lub w trakcie ostatnich lat studiów)
  • mile widziane doświadczenie w finansach/ księgowości
  • chęć rozwoju w obszarze finansów
  • samodzielność
  • umiejętności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole

Oferta:
  • umowę o pracę tymczasową
  • zatrudnienie na 9 miesięcy (z realną możliwością przedłużenia)
  • pracę na cały etat (pn-pt)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w centrum finansowo-księgowym
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej oraz karty multisport

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)