MŁODSZY/A SPECJALISTA ds. REKRUTACJI (k/m)

Dako Job Center

Gliwice, , śląskie

Dako Job Center Dako Job Center
Firma Dako Job Center z Gliwic (Nr Agencji 25369)
pilnie poszukuje:

Miejsce pracy: Gliwice,

Prężnie rozwijająca się AGENCJA PRACY DAKO WORK Sp. z o.o. Sp. K.

(CERTYFIKAT do rejestracji podmiotów prowadzących agencje pracy o nr 11272)

– należąca do grupy DAKO z Gliwic oraz DAKO Personal GmbH – specjalizująca się w leasingu pracowniczym dla wszystkich branż na terenie Niemiec, poszukuje:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Pozyskiwanie kandydatów różnymi dostępnymi kanałami
Rekrutowanie personelu z obszaru Polski do pracy w Niemczech
Wstępna weryfikacja i selekcja kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech
Wybór i ocena kandydatów, pozyskiwanie personelu według zapotrzebowania oraz standardów Grupy DAKO, planowanie personelu
Weryfikacja kompetencji językowych i zawodowych kandydatów (według potrzeb)
Aktywna rozbudowa bazy kandydatów i podtrzymywanie istniejących kontaktów
Wprowadzanie ogłoszeń na popularne portale i giełdy
Prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych (telefonicznie i osobiście)
Sporządzanie profili pracowników
Umawianie na rozmowy kwalifikacyjne/ finalizacja umów

WYMAGANIA:

Masz wykształcenie wyższe, minimum wykształcenie średnie
Doświadczenie w branży HR/ procesach rekrutacji
Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
Umiejętność dobrego nawiązywania kontaktu z ludźmi, Komunikatywność w języku polskim, motywacja
Pozytywne podejście, optymizm i energia
Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Umiejętności organizacyjne, niezawodność
Zaangażowanie i lojalność
Gotowość do pracy, elastyczność
Samodzielny i uporządkowany sposób pracy
Mile widziana znajomość j. niemieckiego (nie warunek)

OFERUJEMY:

Pracę u lidera rynku o stabilnej międzynarodowej pozycji
Możliwość rozwoju poziomego i pionowego – stawiamy na wewnętrzne awanse
Umowę o pracę
Możliwość pracy i rozwoju w młodym, dynamicznym i zgranym zespole
Dobrą atmosferę pracy
Szansę na zdobycie cennego doświadczenia, szkolenia
Nabycie doświadczenia w obsłudze klientów niemieckojęzycznych
Narzędzia pracy
Praca jednozmianowa od pon-pt/ 8-16.30h
Satysfakcjonujące wynagrodzenie

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Informujemy, że udzielamy odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.