Młodszy/a Księgowy/a

ATHA Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Rachunkowe ATHA Sp. z o.o.
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Młodszy specjalista/-ka do spraw księgowości:

Do obowiązków pracownika zatrudnionego na w/w stanowisku należeć będzie:
- Wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
- Bieżący kontakt z klientem biura rachunkowego
- Bieżąca kontrola rozrachunków
- Przygotowywanie raportów z otwartych rozrachunków, kosztów

Oferujemy:
- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy
- Wsparcie doświadczonej głównej księgowej
- Możliwość przyuczenia dla osób zmotywowanych do pracy w zawodzie księgowego
- Możliwość dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji
- Pracę w miłej atmosferze
- Elastyczny czas pracy
- Zatrudnienie w formie umowy o pracę (okres próbny 3 m-ce, czas określony 2 lata)
- Pakiet medyczny ENELMED
- Pakiet sportowy MULTISPORT

Wymagania

- Wykształcenie minimum średnie (mile widziane kierunkowe)
- Mile widziana znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów o podatku
dochodowym od osób prawnych i przepisów o VAT
- Dokładność, skrupulatność
- Etyka
- Znajomość programów pakietu Office: Word, Outlook, Excel
- Mile widziana znajomość programu Rewizor GT
- Dobra organizacja pracy i wielozadaniowość
- Sumienność i zaangażowanie
- Wysoka kultura osobista
- Komunikatywność

Prezentacja firmy

ATHA jest renomowanym biurem rachunkowym. Działamy na rynku od 2002 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
Pierwsza umowa na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa