młodszy/-a HR administrator z językiem francuskim (Helpdesk)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, lidera w dziedzinie zarządzania energią, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 22086
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • kontakt z klientami wewnętrznymi
  • udzielanie wsparcia telefonicznego w zakresie zapytań z obszaru HR
  • administracja personalna pracowników francuskich

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego - warunek konieczny
  • zorientowanie na klienta i pracę zespołową
  • mile widziane doświadczenie w pracy z klientem francuskim

Oferta:
  • interesującą i samodzielną pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość wykorzystywania znajomości języków obcych
  • pracę w dynamicznym zespole
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)