Młodszegy Specjalista ds. Kontroli Operacyjnej

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie ogólnokształcące

Branża: Praca Logistyka

Zadania na stanowisku:

*Kontrola w terenie jakości prac Serwisantów.

*Kontrola wizualizacji Serwisantów i pojazdów

*Kontrola terenowa  celowana na wniosek kadry managerskiej

*Identyfikacja zagrożeń w Strefach Utrzymaniowych

Wsparcie w przygotowaniu i inicjowaniu działań naprawczych związanych ze współpracą z Klientem

*Realizacja kontroli z wykorzystaniem aplikacji Finder

*Przygotowywanie i wdrażanie planów naprawczych

*Cykliczne przedstawianie wyników realizowanych zadań

Wymagania:
*rozwinięte zdolności interpersonalne, umiejętność pracy pod presją czasu i dotrzymywania ustalonych terminów; odpowiedzialność i zaangażowanie w realizowane zadania; orientacja na wynik.
*Znajomość sieci Orange, Znajomość zagadnień technicznych z zakresu budowy i eksploatacji sieci telekomunikacyjnych, Umiejętności szybkiego przyswajania nowych zagadnień, Mile widziane praktycznie umiejętności pracy na sieci (element pomocny w szybkim wdrożeniu do zadań kontrolnych)
*WYMAGANE PRAWO JAZDY KAT. B

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.