Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

-weryfikacja, dekretowanie i księgowanie dokumentów,
-kontrola zapisów na kontach,
-analiza rozrachunków,
-przygotowanie bieżących zestawień, analiz etc. wg bieżących potrzeb,
-inne prace zlecone przez przełożonego.

Osobie zatrudnionej na tym stanowisku oferujemy, wdrożenie w przejmowane obowiązki,  pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce oraz możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych.

Dla osób zaangażowanych w pracę oferujemy możliwość stałego ztrudnienia.

Wymagania

-wykształcenie średnie ekonomiczne;
-dobra znajomość obsługi komputera;
-samodzielność, odpowiedzialność;
-zaangażowanie i pozytywne podejście do pracy;
-znajomość programu Excel;
-dyspozycyjność w pełnym etacie;
-mile widziani studenci studiów zaocznych.

Prezentacja firmy

MJN Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, działa od 2002 roku w Polsce i w N... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa