(Młodsza/-y) Księgowa/-y z językiem niderlandzkim

Antal SSC/BPO

Kraków, małopolskie

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.

Miejsce pracy: Kraków

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowego lidera z branży SSC/BPO poszukujemy osób na stanowisko:

Księgowego z językiem niderlandzkim

Opis Stanowiska:

• Sprawdzanie dokumentów księgowych,

• Monitorowanie procesów płatności,

• Rozpatrywanie oraz analiza zapytań rachunkowo-finansowych,

• Uzupełnianie i administrowanie danymi w systemie,

• Obsługa klienta w Polsce i za granicą w języku angielskim oraz niderlandzkim,

• Rozwiązywanie bieżących problemów w dziale należności, zobowiązań lub księgi głównej.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe lub absolwenci/studenci ostatnich lat – preferowane kierunki finansowe (wymagana pełna dyspozycyjność),

• Doświadczenie na podobnym stanowisku,

• Dobra znajomość j. angielskiego oraz języka niderlandzkiego,

• Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel),

• Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnej pracy pod presją czasu,

• Chęć rozwoju w międzynarodowej firmie.

Oferujemy:

• Możliwość zdobycia wiedzy, doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku biznesowym,

• Atrakcyjne wynagrodzenie,

• Pakiet świadczeń dodatkowych,

• Stabilne warunki zatrudnienia,

• Pakiet profesjonalnych szkoleń podnoszących kwalifikacje.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl