Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy młodą i ambitną osobę na stanowisko Młodszej Menadżerki.

Nie wymagamy doświadczenia - szkolenie od podstaw zapewnione. Na szkoleniu gwarantujemy wynagrodzenie w wysokości 2000zł netto.

Dla nas liczy się silny charakter i chęć podjęcia pracy przynoszącej satysfakcję i ciągły rozwój osobisty.

Do obowiązków należeć będzie:

  • bieżące koordynowanie pracy podległego zespołu pracowników,
  • motywowanie do pracy,
  • stały nadzór nad podległym zespołem,
  • raportowanie wyników bezpośredniemu przełożonemu,
  • współpraca z innymi działami firmy,
  • ustalanie grafików pracy.

Wymagania:

  • pełna dyspozycyjność - praca 5 dni w tygodniu w tym weekendy (nocne godziny pracy),
  • zdecydowanie, samodyscyplina, silny charakter, empatia, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • umiejętność motywowania i zjednywania sobie ludzi,
  • znajomość j. angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę,
  • darmowy pakiet szkoleń i wsparcie ze strony szkoleniowców,
  • wysokie, atrakcyjne zarobki - podstawa + prowizja (5000zł - 10000 zł netto miesięcznie),
  • pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • możliwość rozwoju.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Prezentacja firmy

<br/>Firma zajmuje się gastronomią w dużej mierze obsługą zagranicznych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Inne, Praca Top management