Opis stanowiska pracy

Zadania:

• Wsparcie działu finansowego;

• Zapewnienie właściwego obiegu faktur kosztowych;

• Ewidencja faktur kosztowych w systemie finansowym;

• Wsparcie przy alokacji kosztów w systemie finansowym;

• Wsparcie przy uzgadnianiu wyników pomiędzy systemem finansowym i księgowym.

Wymagania

Oczekiwania:

Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunki ekonomiczne lub z przedmiotów ścisłych;

Co najmniej roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

• Dobra organizacja pracy własnej;

• Umiejętność pracy w zespole;

• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz obsługi MS Excel;

• Umiejętność komunikowania się z klientem wewnętrznym i zewnętrznym.

Oferujemy:

• Umowę na zastępstwo;

• Prywatną opiekę medyczną;

• Zatrudnienie w międzynarodowej organizacji oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa pe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa