Opis stanowiska pracy

Kancelaria Prawa Podatkowego, Biuro Rachunkowe Justyna Bartosiewicz serdecznie zaprasza osoby zainteresowane pracą w księgowości do złożenia CV i listu motywacyjnego.
Zakres obowiązków:

• przygotowanie deklaracji podatkowych (zeznań podatkowych) - VAT, CIT, PIT i innych,

• kwalifikacja kosztów w zakresie podatku dochodowego,

• ustalenie momentu odliczenia VAT naliczonego z faktur zakupu,

• prowadzenie Księgi Handlowej klientów firmy w programie księgowym „Symfonia Finanse i Księgowość”, w tym dekretacja i księgowanie dokumentów, kompleksowa obsługa klientów,

• przygotowanie sprawozdawczości finansowej, w tym bilans, rachunek zysków i strat oraz informacja dodatkowa,

• obsługa księgowa,

• przygotowanie niezbędnej dokumentacji na potrzeby kontroli zewnętrznych,

• inne zadania zlecone przez bezpośredniego przełożonego.

OFERUJEMY:

- możliwość podwyższenia kwalifikacji zawodowych,

- wykorzystanie w praktyce posiadanej wiedzy,

- możliwość poznania specyfiki m.in. podmiotów ekonomii społecznej oraz organizacji pozarządowych,

- przyjazne środowisko pracy.

Wymagania

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok,

- wykształcenie kierunkowe (rachunkowość),

- praktyczna znajomość pakietu MS Office,

- umiejętność pracy w grupie,

- dobrze rozwinięte kompetencje: komunikacji, samodzielności oraz umiejętności pracy pod presją czasu i bardzo dobrej organizacji pracy,

- sumienność, dokładność oraz rzetelność.

Prezentacja firmy

Kancelaria Prawa Podatkowego, Biuro Rachunkowe Justyna Bartosiewi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa