Młodsza Księgowa/y

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Młodsza/y Księgowa/y

Dla naszego Klienta, renomowanej międzynarodowej kancelarii prawnej, w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanoiwsko Młodszego Księgowego, który będzie ściśle współpracował z Dyrektorem Fiansowym.

Miejsce pracy - Warszawa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Analizę i kontrolę poprawności danych w rozliczeniach
  • Sporządzanie okresowych raportów w programie MS Excel
  • Bieżący kontakt z klientami, uzgadnianie ewentualnych rozbieżności
  • Nadzór nad terminowym przepływem informacji oraz dokumentów
  • Ścisła współpraca oraz wsparcie Dyrektora Finansowego
  • Współpracę z pracownikami kancelarii
  • Realizację powierzonych zadań, zgodnie z wewnętrznymi procedurami firmy
  • Analizy i zadania ad-hoc zlecane przez przełożonego

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Min. 1,5/2 letnie doświadczenie w księgowości (mile widziane doświadczenie w kancelarii prawnej)
  • Wykształcenie kierunkowe w dziedzinie finansów lub ekonomii
  • Bardzo dobrą znajomość Ms Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Samodzielność i odpowiedzialność za powierzoną pracę
  • Dobrą organizację pracy - umiejętność ustalania priorytetów
  • Otwartość, komunikatywność, pewność siebie, zaangażowanie - Must have :)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - B2

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę
  • Możliwość ciągłego poszerzania wiedzy
  • pakiet świadczeń dodatkowych (prywatną opiekę medyczną, pakiet ubezpieczeń,
    program sportowo-rekreacyjny, pracowniczy program emerytalny, kursy językowe)
  • Wyjątkową atmosferę w pracy :)
  • Bardzo dobre warunki pracy

Devire Devire Devire Devire