Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Tax Care S.A.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do naszego biura rachunkowego w Katowicach zatrudnimy osobę do obsługi klientów w zakresie Podatkowych Książek Przychodów i Rozchodów.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
• profesjonalne szkolenia merytoryczne wraz z 4-stopniowym programem certyfikacji;
• jasno określone warunki awansu;
• dynamiczny rozwój dzięki szerokiemu spectrum przypadków księgowych (obsługujemy firmy ze wszystkich sektorów gospodarki);
• nowoczesne rozwiązania systemowe (np. praca na dokumentacji elektronicznej);
• niepowtarzalną atmosferę wśród młodych, ambitnych i otwartych ludzi;
• pakiet benefitów: karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, platforma językowa.

Wymagania

• minimum pół rok doświadczenia zawodowego w samodzielnej pracy na KPiR, ryczałcie - najchętniej w biurze rachunkowym;
• dobra znajomość przepisów podatkowych oraz ustawy o rachunkowości;
• wykształcenie kierunkowe (mile widziane: wyższe o specjalności rachunkowość);
• znajomość obsługi komputera MS Office (Excel, Word, Outlook) oraz znajomość programu Płatnik;
• rzetelność, odpowiedzialność i terminowość.

Prezentacja firmy

TAX CARE S.A. jest pierwszą w Polsce firmą, tworzącą nową kategor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Inne