Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy

Gi Group Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, której głównym zadaniem jest oferowanie w pełni wykwalifikowanych pracowników. Jesteśmy liderem na rynku włoskim oraz jedną z czołowych agencji w krajach, w których działamy. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie wymaganych prawem sprawozdań finansowych oraz raportów zarządczych
  • kalkulacja podatków, sporządzanie wszelkich rejestrów i deklaracji
  • współpraca z interesariuszami, w szczególności biegłymi rewidentami, urzędami , bankami, etc
  • utrzymanie stosownych relacji z Klientami

Profil idealnego kandydata:

  • doświadczenie pracy w biurze rachunkowym min 3 lata
  • znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
  • wykształcenie wyższe w obszarze rachunkowości, finansów lub pokrewne
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • inicjatywa i skuteczność w działaniach

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pełne wyzwań i możliwości
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia roczna
  • pakiet benefitów
  • atrakcyjna lokalizacja w Grodzisku Mazowieckim

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.