Młodsza Księgowa / Młodszy Księgowy z językiem angielskim

Bukmacher STS

Katowice, śląskie

STS S.A. jest największą polską firmą bukmacherską, która działa również na kilkunastu rynkach europejskich. Spółka powstała w 1997 roku, posiada biura w Katowicach, Warszawie, Pradze oraz na Malcie i obecnie zatrudnia blisko 1500 osób. Jesteśmy innowacyjnym bukmacherem, który świadczy usługi za pośrednictwem strony internetowej, jak i jej mobilnej wersji oraz aplikacji dedykowanej systemom Android czy iOS. Opracowaliśmy m.in. własny system wypłat - STSpay - oraz udostępniamy usługę STS TV z transmisjami najważniejszych wydarzeń sportowych. Posiadamy również ogólnopolską sieć nowoczesnych lokali stacjonarnych. Jesteśmy największym prywatnym sponsorem polskiego sportu - STS S.A. to oficjalny partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz wielu klubów sportowych z różnych dyscyplin. Prowadzimy także fundację Sport Twoją Szansą.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Księgowanie dokumentów,
  • Uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej,
  • Sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań,
  • Przygotowywanie przelewów bankowych,
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
  • Prowadzenie ewidencji kasowej,
  • Ścisła współpraca z zagra

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, (min. B1+),
  • Wykształcenie ekonomiczne (finanse / rachunkowość),
  • Wiedza z zakresu rachunkowości i podatków,
  • Umiejętność pracy z MS Office, w szczególności Excel,
  • Skrupulatność i dokładność w prowadzeniu dokumentacji.

Oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym biurze w Katowicach w pełnym wymiarze godzin (8-16),
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,
  • Dostęp do programu Referral Bonus,
  • Kartę MultiSport oraz Ubezpieczenie Grupowe,
  • Dostęp do Chill Out Room,
  • Darmowe bilety na wydarzenia sportowe,
  • Finansowanie szkoleń, konferencji i eventów,
  • Dofinansowanie do Bistro oraz codzienne świeże owoce i dobrą kawę w firmie.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.