Młodsi Specjaliści IT ze znajomością języków obcych

Sii Sp. z o.o.

Wrocław (Kariera/IP.04.2014), dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław (Kariera/IP.04.2014)

Zatrudniając ponad 1500 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Praca w dużej międzynarodowej firmie z obszaru IT i Inżynierii Przemysłowej. Kierującej się takimi wartościami jak: jakość, elastyczność, pozytywne nastawienie, praca zespołowa, pasja, zaufanie, szacunek, odwaga, uczciwość, zaangażowanie, ambicja, przejrzystość, skromność
    • Realizacja stabilnych i rozwojowych projektów w wielu technologiach takich jak: Java, .Net, C/C++, MS SQL, Oracle, MS Windows Server (Active Directory), CISCO i wiele innych
    • Spędzanie czasu z najlepszymi informatykami we Wrocławiu
    • Współtworzenie świetnej atmosfery pracy

WYMAGANIA:

    • Chęć rozwoju w obszarze IT
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra znajomość minimum jednego z poniższych języków: niemieckiego, francuskiego lub włoskiego
    • Zaangażowane w pracę i rozwijane swoich umiejętności i pasji
    • Chęć poszerzania wiedzy zdobytej na studiach, podczas praktyk i staży
    • Gotowość na nowe wyzwania i ambitne cele

OFERUJEMY:

    • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w wiodącej firmie konsultingowej (zarówno na ścieżce technicznej, jak i managerskiej),
    • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w kursach i szkoleniach,
    • Pracę w projektach zgodnych ze swoimi umiejętnościami i zainteresowaniami,
    • Stabilność zatrudnienia,
    • Pracę na pełen etat ale z elastycznymi godzinami pracy
    • Zatrudnienie w elastycznych formach: umowy o pracę, samozatrudnienie (tzw. freelance), lub umowę zlecenie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowanego do doświadczenia i kwalifikacji,
    • Prywatną opieki medycznej, kartę MultiSport – Benefit, bilety do Multikina
    • Wiele imprez integracyjnych, spotkań w ramach grup sportowych i kół zainteresowań
    • Doskonałą atmosfery pracy :)

    Prosimy o przesłanie swojego CV razem z numerem referencyjnym lub informacją z jakiego portalu pochodzi ogłoszenie

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie