MŁODA OPIEKUNKA DO 22-LETNIEJ DZIEWCZYNY NA WÓZKU

ProAltum24 Sp. z o.o.

Truchtlaching, Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Pani Sandy mieszka sama w malowniczej górskiej wiosce Truchtlaching, położonej nad jeziorem.

Podopieczna jest osobą niepełnosprawną, porusza się na wózku i ma problemy z chwytaniem. Pani Sandy potrzebuje pomocy w czynnościach dnia powszedniego tj. kąpanie, ubieranie, rozbieranie, korzystanie z toalety, jedzenie ale przede wszystkim potrzebuje towarzystwa.

Opiekunka ma do dyspozycji podnośnik do przemieszczania podopiecznej. Pani Sandy korzysta ze specjalnego materaca, wózka elektrycznego, krzesła toaletowego i prysznicowego. Domek został wyposażony w windę zewnętrzną. Pani Sandy ma również samochód przystosowany do przewożenia osób niepełnosprawnych.

Wymagania: wiek opiekunki do 40 roku, dobra znajomość języka niemieckiego, aktywne prawo jazdy kat.B

Na miejscu opiekunka dostaje osobny pokój, osobą łazienkę, TV, Internet, samochód i telefon.

Wynagrodzenie: 1300EUR netto

Prezentacja firmy

SeniorAktiva24 to agencja oferująca legalną pracę dla opiekunek o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna