Mł. Specjalista ds. administracji kadrowej (orzeczenie mile widziane)

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

ManpowerGroup jest światowym liderem innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy. Tworzymy i dostarczamy wysoce skuteczne rozwiązania, które pomagają klientom osiągać cele biznesowe i zwiększać konkurencyjność. W Polsce ManpowerGroup posiada blisko 70 agencji i jest obecny w 44 miastach w całym kraju.

Obecnie do naszego zespołu w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. administracji kadrowej

Tworzymy sprzyjające warunki do pracy osobom z niepełnosprawnością.

Opis stanowiska:

- realizacja bieżących spraw administracyjnych,

- prowadzenie bieżących spraw w zakresie zatrudniania pracowników,

- nadzór nad dokumentacją kadrową (prowadzenie akt osobowych,)

- wprowadzanie danych do systemu,

- rozliczanie czasu pracy,

- redagowanie pism, przygotowywanie raportów,

Wymagania:

- posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności (mile widziane),

- wykształcenie min. średnie preferowane wyższe kierunkowe,

- mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej w agencji pracy,

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),

- dobra organizacja pracy własnej,

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- pakiet benefitów w tym prywatna opieka medyczna,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Osoby z niepełnosprawnością prosimy o podanie stosownej informacji w dokumentach aplikacyjnych.

Agencja zatrudnienia nr certyfikatu 412

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials