Opis stanowiska pracy

• Zapewnienie materiałów i narzędzi niezbędnych do utrzymania procesu
• Zapewnienie w sposób ciągły odpowiedniej jakości i ilości wyrobów, produkowanych w nadzorowanym dziale – realizacja planów produkcyjnych oraz bieżący nadzór nad jakością i wydajnością procesu produkcyjnego
• Utrzymanie i nadzorowanie dyscypliny oraz odpowiedzialność za zachowanie norm i standardów BHP podległych pracowników
• Przezbrajanie i uruchamianie
• Obsługa i regulacja parametrów maszyn
• Logistyka działań produkcyjno – magazynowych
• Współpraca z innymi działami
• Weryfikacja jakości wykonywanych prac
• Ewidencja czasu pracy pracowników
• Raportowanie kierownikowi produkcji

Wymagania

• Wykształcenie techniczne (zawodowe, średnie lub wyższe)
• Zaangażowane podejście do pracy i odpowiedzialność za powierzone zadania
• Praktyczne umiejętności techniczne niezbędne do obsługi maszyn
• Wysoka samodyscyplina i organizacja pracy
• Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym, 3-brygadowym
• Umiejętność dostosowania się do dynamicznie zmieniających się warunków
• Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych i pod presją czasu
• Gotowość do podnoszenia kwalifikacji
• Umiejętność pracy w zespole
• Obsługa wózka widłowego
• Brak nałogów
• Dobry stan zdrowia
• Umiejętność prawidłowego dokumentowania procesu
• Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

OFERUJEMY
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Pracę w młodym, dynamicznym i doświadczonym zespole
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji
• Kontakt z nowymi technologiami i wysokimi standardami pracy
• Pracę w systemie trzyzmianowym

Prezentacja firmy

MDG Plast Sp. z o.o. Firma z branży przetwórczej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji