Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej zlokalizowanej na terenie Szczecin Dąbie, szukamy odpowiednich kandydatów na stanowisko:

mistrz zmianowy produkcji

Nr ref.: 41353
Praca stała
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków:
  • planowanie, organizacja i nadzorowanie pracy działu
  • zarządzanie podległym zespołem
  • realizacja wyznaczonych planów produkcyjnych
  • analiza i raportowanie pracy działu
  • dbanie o stan sanitarny i techniczny podległych pomieszczeń, urządzeń i maszyn
  • zapewnienie określanego poziomu bezpieczeństwa pracy
  • kontrola i zapewnienie właściwych parametrów technologicznych procesów

Oczekiwania:
  • min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu podległym zespołem
  • doświadczenie w pracy na produkcji, preferowana branża spożywcza
  • umiejętność efektywnego analizowania i rozwiązywania problemów
  • wiedza z zakresu kontrolowania pracy maszyn i urządzeń

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • pakiet socjalny: paczki, dofinansowanie do wypoczynku, paczki dla dzieci, imprezy integracyjne, dofinansowanie do obozów i kolonii dla dzieci, dofinansowanie do książek
  • autobus pracowniczy z kierunków: Ińsko, Lipiany, Pyrzyce, Szczecin - centrum, Przybiernów, Stepnica, Goleniów, Dobra Nowogardzka, Nowogard, Przelewice, Warnice

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)