Mistrz Zmianowy/Lider Zmiany

FallWork Sp. z o.o.

Swarzędz k Poznań, wielkopolskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Swarzędz k Poznań

OBOWIĄZKI:

- planowanie, nadzór nad bieżącą organizacją procesów produkcji

- terminowa realizacja zleceń i powierzonych zadań na poszczególnych wydziałach produkcyjnych

- delegowanie i rozliczanie zadań

- zarządzanie grupami pracowniczymi od 15 do 40 osób

- dbałość o zapewnienie wysokiej wydajności procesów produkcyjnych

- odpowiedzialność za prawidłowe przyjęcie surowców i prowadzenie procesu produkcji zgodnie z wytycznymi

- organizowanie zapotrzebowania hali w materiały pozwalające zachować ciągłość produkcji

- współpraca z zespołem Inżynieryjnym w zakresie sprawności technicznej maszyn

- kontrola zasad przestrzegania przepisów BHP oraz P. POŻ.

- prowadzenie zapisów odnośnie przebiegu, wielkości oraz identyfikacji produkcji na swojej zmianie - system SAP

WYMAGANIA:

- 1,5 roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej

- wykształcenie kierunkowe z zakresu zarządzania procesami produkcji

- znajomość przepisów BHP i Prawa Pracy

- podstawowa znajomość systemu SAP mile widziana

- znajomość dokumentacji produkcyjnej

- praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołami

- doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi będzie dodatkowym atutem

- gotowość do pracy w trybie zmianowym (poniedziałek - piątek)

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w wymiarze etatu
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- możliwość wykorzystywania bezpłatnego transportu z Poznania
- możliwość rozwoju w ramach struktur firmy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.