Mistrz Wydziału Spawania

Michael Page

Łódź, zagranica

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem organizacji, poszukujemy dla naszego klienta kandydata na stanowisko Mistrza Wydziału Spawania. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za planowanie oraz nadzorowanie pracy podległego zespołu, optymalizację procesów produkcyjnych w zakładzie jak i szerzenie kultury lean.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z branży metalowej. Organizacja należy do międzynarodowej grupy, w skład której wchodzi 9 fabryk. Zakład produkcyjny, do którego prowadzona jest rekrutacja, zlokalizowany jest około 20km na północ od Łodzi.

Opis stanowiska

  • Kontrola jakościowa wykonanych prac spawalniczych,
  • Monitorowanie i analiza wydajności pracy podległych pracowników,
  • Kontrola postępu prac spawalniczych w systemach produkcyjnych GOLDBECK,
  • Planowanie i nadzór nad pracami spawalniczych, realizowanymi w Wydziale, z uwzględnieniem terminów realizacji poszczególnych projektów i cząstkowych terminów dostaw konstrukcji stalowych,
  • Przydzielanie i rozliczanie realizacji zadań produkcyjnych przez podległych pracowników w zakresie wykonywanych procesów spawalniczych,
  • Nadzór nad parkiem maszynowym i inną infrastrukturą Wydziału oraz przestrzeganiem przez pracowników przepisów bhp,
  • Prowadzenie działań optymalizacyjnych mających na celu zwiększenie efektywności produkcji,
  • Utrzymywanie i dalszy rozwój stanowisk pracy w oparciu o narzędzie 5S,
  • Prowadzenie spotkań informacyjnych z pracownikami,
  • Rozwój zawodowy podległego zespołu.

Profil kandydata

  • Wykształcenie min. średnie o profilu budowa maszyn, mechanicznym lub pokrewne,
  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku, w firmie produkcyjnej o profilu konstrukcje stalowe lub pokrewnym,
  • Znajomość podstaw filozofii Lean manufacturing i procesów zarządzania produkcją przy wsparciu oprogramowania MES/ERP,
  • Bardzo dobre zdolności interpersonalne i umiejętność pracy zespołowej, poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie,
  • Znajomość procesów spawania konstrukcji stalowych oraz metod spawalniczych,
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do zdobytego doświadczenia zawodowego
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, system bonusowy, wczasy pod gruszą
  • Duże możliwości rozwoju w ramach pionowych struktur w Polsce lub na świecie
  • Premia od zysku całej Grupy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Łódź
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page