Opis stanowiska pracy

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie zarządzanie podległym zespołem i jego efektywne motywowanie, ustalanie obsady na poszczególnych zmianach oraz prowadzenie ewidencji czasu pracy, nadzór nad parkiem maszynowym wydziału produkcyjnego, raportowanie, zapewnienie terminowej realizacji zleceń produkcyjnych oraz przestrzeganie standardów jakościowych, opracowywanie, proponowanie oraz wdrażanie usprawnień i rozwiązań podnoszących jakość i wydajność produkcji, wspieranie w działaniach kierownika wydziału produkcyjnego.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne ( preferowane zarządzanie i inżynieria produkcji )
  • min. 2 lata doświadczenia w zakresie zarządzania produkcją/ wydziałem produkcyjnym
  • mile widziana wiedza z zakresu obróbki skrawaniem
  • zmysł techniczny
  • umiejętności interpersonalne
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność przewidywania, rozwiązywania i zapobiegania problemom
  • umiejętność szybkiej adaptacji do zmian, zdolności organizacyjne
  • znajomość pakietu MS Office
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • znajomość języka angielskiego – mile widziana
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie, będące odzwierciedleniem posiadanych umiejętności oraz osiągniętych rezultatów
  • pakiet socjalny

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie w życiorysie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów narzędzi mających za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive