Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Obecnie dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko

mistrz utrzymania ruchu

Nr ref.: 40138
Praca stała
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Zakres obowiązków:
  • przygotowanie oraz realizacja rocznego harmonogramu przeglądów
  • analiza awaryjności maszyn
  • nadzór nad stanem technicznym maszyn produkcyjnych oraz produkcyjnego wyposażenia pomocniczego
  • optymalizowanie zapasu części zamiennych do maszyn we współpracy z pozostałymi pracownikami, a w szczególności magazynem technicznym
  • wdrażanie rozwiązań poprawiających parametry produkcyjne
  • współpraca z dostawcami części zamiennych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej maszyn
  • planowanie oraz delegowanie zadań podległemu zespołowi i weryfikacja ich wykonania
  • dbanie o rozwój pracowników poprzez zapewnienie właściwego wdrożenia pracowników oraz podnoszenie kompetencji zespołu poprzez organizację szkoleń zewnętrznych wewnętrznych

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (elektryka lub mechanika)
  • minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w dziale utrzymania ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
  • znajomość podstaw budowy maszyn, podstawy instalacji przemysłowych, umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • znajomość j. angielskiego umożliwiająca komunikację
  • uprawnienia SEP do 1 kV
  • znajomość Lean Manufacturing, szczególnie TPM
  • proaktywne podejście do rozwiązywania problemów
  • umiejętności analityczne
  • nastawienie na uczenie się nowych obszarów, poszukiwanie wiedzy i zdobywanie doświadczeń

Oferta:
  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca 1-zmianowa od poniedziałku do piątku
  • prywatna opieka medyczna
  • system premiowy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)