Mistrz - Specjalista Warsztatu Elektrycznego

FIBRIS S. A.

Przemyśl, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • nadzór i koordynacja procesów związanych z funkcjonowaniem zakładu produkcyjnego w zakresie elektroenergetycznym
  • diagnostyka i usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • planowanie remontów i przeglądów instalacji elektrycznych w zakładzie
  • nadzorowanie prac podległego zespołu pracowników
  • nadzorowanie prac zleconych firmom zewnętrznym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym, elektroenergetycznym lub pokrewnym
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu minimum 3 lat.
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • posiadanie uprawnień energetycznych SEP E i D powyżej 1kV
  • umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów,
  • kreatywność i innowacyjność,
  • umiejętność zarządzania zespołem ludzi.

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
  • pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze w dużej dynamicznie rozwijającej się firmie.

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z czołowych polskich producentów płyt pilśniowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Kontrola jakości