Opis stanowiska pracy

Od Kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia minimum średniego ( mile widziane wyższe branżowe)

• min 2 –letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej

• bardzo dobrej znajomości technologii napraw pojazdów

• mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za:

• diagnozowanie, ustalanie zakresu naprawy, szacowanie kosztów

• wspieranie Doradcy Serwisowego w omawianiu zakresu i przebiegu naprawy

• nadzorowanie przebiegu naprawy, a w szczególnych przypadkach bezpośrednia pomoc przy wykonywaniu naprawy

• kierowanie pracą mechaników

• analizę zestawień wyników kontroli jakości, ew. inicjowanie przedsięwzięć prowadzących do wyeliminowania błędów lub braków w realizacji zlecenia.

• przeglądanie zleceń pod kątem terminowości realizacji, akceptacja terminów względnie ustalenie nowych w porozumieniu z Doradcą Serwisowym.

• nadzorowanie terminowego zaopatrzenia w części i materiały do zleceń przez Dział Części

• przeprowadzanie kontroli wykonanych napraw pod kątem zgodności ze zleceniem oraz bezpieczeństwa ruchu, względnie przeprowadzanie kontrolnych jazd końcowych

• sporządzanie i realizację zleceń zgodną ze standardami DAG oraz zaleceniami MBPL

Oferujemy:

• interesującą pracę w renomowanej firmie

• perspektywy rozwoju osobowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

• atrakcyjny system wynagrodzenia i benefitów

Prezentacja firmy

Spółka Sobiesław Zasada Automotive powstała w 2010 roku jako efekt konso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Motoryzacja / Automotive