Mistrz Produkcji

JOBME S.A.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Zarządzanie procesami produkcyjnymi i ich optymalizacja,
  • Nadzór nad parkiem maszynowymi i produkcją,
  • Dbałość o pracę zgodną ze standardami firmy,
  • Nadzór nad harmonogramem produkcji,
  • Realizacja zamówień, wykonywanie kalkulacji,
  • Sporządzanie raportów i analiz wydajności produkcji,
  • Zarządzanie pracą podległych zespołów produkcyjnych,
  • Ścisła wpółpraca z działałami firmy,
  • Bieżące działania BHP.

Wymagania

  • Wykształcenie średnie,
  • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym w branży produkcyjnej- min. 2 lata,
  • Znajomość Ms Office,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

Dodatkowo:

  • Dobra znajomość przynajmniej jednego języka obcego (angielski lub niemiecki),
  • Znajomość programu SAP.

Klient Oferuje:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowa o pracę na pełny etat na jedną zmianę,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (dodatkowe świadczenia),
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji