Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • praca na stanowisku polegać będzie na zarządzaniu pracownikami produkcji, organizowaniu stanowisk pracy, rozliczania materiałowego i wydajności pracy

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne mechaniczne
  • umiejętność organizowania stanowisk pracy
  • umiejętność planowania produkcji
  • umiejętność kierowania grupą pracowników
  • mile widziana znajomość zagadnień związanych z kuciem
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową
  • znajomość materiałoznastwa (metale)

Oferujemy:

  • wynagrodzenie oparte na stałej pensji,
  • szkolenia dostosowane do potrzeb,
  • ciekawą pracę w firmie cieszącej się wysokim uznaniem wśród klientów.

Prezentacja firmy

Nasza firma należy do czołowych producentów osprzętu sieci trakcyjnej ko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości, Praca Praca na produkcji