Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Mistrz Produkcji

Miejsce pracy: Niepołomice

Dla naszego Klienta firmy z branży poligraficznej aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
• nadzór nad prawidłową i bezpieczną eksploatacją maszyn i urządzeń technicznych
• zapewnienie ciągłości utrzymania ruchu maszyn, urządzeń
• planowanie i organizacja przeglądów, remontów, konserwacji maszyn i urządzeń
• współpraca z dostawcami i podwykonawcami
• podejmowanie inicjatyw w zakresie optymalizacji procesów oraz funkcjonowania działu
Wymagania:
• wykształcenie min. średnie techniczne
• min. 4 letnie doświadczenia na podobnym stanowisku w branży poligraficznej
• umiejętność pracy pod presją czasu
• umiejętność zarządzania zespołem oraz motywowania zespołu
• umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
• umiejętność kierowania zespołem
• wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne oraz bardzo dobre zdolności organizacyjne
• mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi i podnośnikami
Oferujemy:
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Możliwość rozwoju

Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.