Opis stanowiska pracy

SEDAR S.A.

Jesteśmy zakładem z branży drobiarskiej, wprowadzającym nowe technologie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko:

                        MISTRZ PRODUKCJI

                                Miejsce pracy: Międzyrzec Podlaski

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie bezpośrednio zespołem pracowników produkcji
  • Nadzorowanie realizacji całościowego planu produkcyjnego

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie spożywcze, preferowana technologia żywności
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w branży spożywczej (preferowana mięsna) na podobnym stanowisku z czego co najmniej 1 rok pracy na stanowisku nadzoru produkcji
  • Znajomość obsługi komputera
  • Umiejętność zarządzania ludźmi i podejmowania decyzji
  • Dyspozycyjność, komunikatywność

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Perspektywy rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach
  • Adekwatne do stanowiska warunki zatrudnienia

Prezentacja firmy

Sedar S.A. specjalizuje się w kompleksowej produkcji drobiu oraz ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Inżynieria, Praca Catering / Gastronomia, Praca Praca na produkcji