Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, producenta mebli łazienkowych, poszukujemy osoby na stanowisko:

mistrz produkcji

Nr ref.: 22722
Praca stała
Lokalizacja: Marlbork

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad procesem produkcyjnym w wyznaczonym obszarze: maszynownia, lakiernia lub montaż końcowy
  • nadzór nad realizacją planu produkcyjnego
  • inicjowanie i wdrażanie działań poprawiających wydajność produkcji
  • rekrutacja i szkolenie pracowników
  • prowadzenie rejestru obecności pracowników oraz planowanie urlopów
  • ścisła współpraca z działami: technologicznym, utrzymania ruchu, planowania produkcji

Oczekiwania:
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej nie jest konieczne
  • doświadczenie w zarządzaniu grupą pracowników/delegowaniu obowiązków
  • wykształcenie średnie
  • znajomość współczesnych narzędzi wspomagających zarządzanie produkcją (np. lean manufacturing, 5S, itp.) będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość pakietu Ms Office
  • umiejętność delegowania zadań i ich egzekwowania
  • komunikatywność
  • kreatywność
  • konsekwencja

Oferta:
  • umowa o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe + premie
  • praca w systemie dwuzmianowym: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)