Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Mistrz Produkcji

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Sochaczew, Teresin

Zadania:

  • Zarządzanie i koordynacja działań obszaru produkcyjnego w celu zapewnienia prawidłowego i terminowego wykonania zadań, zgodnie z ustalonym planem produkcji, dokumentacją techniczną i jakościową oraz standardami bezpieczeństwa
  • Monitorowanie procesu produkcyjnego pod kątem jego jakości i efektywności
  • Zarządzanie, organizowanie i nadzorowanie pracy w podległych działach
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych, jakościowych i organizacyjnych
  • Dbanie o przestrzeganie norm BHP
  • Ocena i rozwój podległego zespołu
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu realizacji założonych celów biznesowych (m.in. utrzymanie ruchu, jakość, magazyn)
  • Sporządzanie raportów produkcyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w branży z tworzyw sztucznych
  • Umiejętności planowania i organizowania pracy podległych pracowników
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Dokładność, elastyczność i komunikatywność
  • Dyspozycyjność (praca trzyzmianowa)

Oferujemy:

  • Pracę w systemie zmianowym w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów i premie
  • Możliwość rozwoju i awansu w międzynarodowej firmie
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Lokalizacja: Teresin

Numer referencyjny: MP/WA2/05/2019/AC
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.