Pojazdy Szynowe Pesa Bydgoszcz S.A
PESA Bydgoszcz SA jest liderem polskiego rynku budowy, modernizacji oraz naprawy taboru szynowego, zatrudniającym około 3500 pracowników w kilku lokalizacjach na terenie całego kraju. W związku z dalszym rozwojem, PESA Bydgoszcz SA poszukuje obecnie specjalistów do pracy na stanowisku:

Mistrz produkcji

Miejsce pracy: Bydgoszcz

ZADANIA:

  • delegowanie pracy podległym brygadzistom i rozliczanie ich z wykonania zadań
  • koordynowanie procesu produkcji w celu zapewnienia planowego i jakościowego wykonania zadań,
  • indywidualne zlecanie zadań pracownikom i ich rozliczanie z wykorzystaniem dostępnych narzędzi planistycznych,
  • nadzorowanie obsługi maszyn i urządzeń,
  • optymalizowanie kosztów produkcji i wdrażanie usprawnień.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne (np. mechanika i budowa maszyn, automatyka i robotyka),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość obsługi komputera w tym pakietu Office (Excel, Word),
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • mile widziana znajomość obsługi programu Solid Works i systemu IFS,
  • znajomość KAIZEN, 5S,
  • umiejętność kierowania zespołem i koordynowania pracy brygad,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność rozdzielania zadań.

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny system motywacyjny związany z osiąganymi wynikami.
Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji prosimy o przesłanie CV poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.