Kronospan
Silva to firma należąca do grupy Kronospan, światowego lidera w produkcji płyt drewnopochodnych dla meblarstwa i budownictwa. Silva zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego dla potrzeb zakładów płyt drewnopochodnych. Obecnie do jednej z naszych spółek poszukujemy osoby (k/m) na stanowisko:

Mistrz Produkcji

Od: Kronospan
Miejsce pracy: 47-100 Strzelce Opolskie

Główne obowiązki:
- zapoznanie się z planem produkcji, przebiegiem realizowanych zleceń

- obchód linii produkcyjnych, wizualna kontrola maszyn i urządzeń pod względem technicznym

- kontrola jakości produkcji

- uczestnictwo w czynnościach przezbrajania ciągu produkcyjnego

- stała współpraca z kierownikiem działu i operatorami ciągów w celu eliminacji błędów produkcyjnych

- usuwanie awarii

- raportowanie

- kontrola zabezpieczenia płynności produkcji podłogi

- organizacja pracy oraz nadzór nad podległymi pracownikami

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

- swobodna obsługa komputera

- wykształcenie min. średnie techniczne

- uprawnienia do obsługi wózków widłowych – mile widziane

Oferujemy:

- pracę w międzynarodowym zespole, w firmie o ugruntowanych standardach pracy, z możliwością rozwoju zawodowego,

- stabilne warunki zatrudnienia

- wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji