Mistrz produkcji (obróbka plastyczna rur)

JOBME S.A.

Okolice Żor, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się m.in. produkcją elementów dla przemysłu motoryzacyjnego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mistrz produkcji

Zadania:

• Organizowanie pracy podległego zespołu (25 osób)
• Nadzór nad produkcją zgodnie z przyjętym harmonogramem
• Bieżąca i okresowa kontrola jakości wyrobów
• Przeprowadzanie korekt w programach obróbczych na maszynach
• Weryfikacja stanu technicznego maszyn (zgłaszanie awarii, analiza przyczyn)
• Dokonywanie bieżącej oceny podległych pracowników
• Zarządzanie personelem (listy obecności, listy urlopowe, karty szkoleń i kompetencji)
• Ścisła współpraca z bezpośrednimi przełożonymi i kierownictwem
• Przestrzeganie zasad i procedur zintegrowanego systemu jakości ISO TS 16949

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie
• Znajomość obróbki plastycznej rur
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem - 2 lata
• Znajomość zagadnień 5S, SMED, Kaizen, TPM
• Zaangażowanie, pracowitość, dążenie do celu
• Umiejętność motywowania i wsparcie innych w działaniu
• Umiejętność rozwiązywania konfliktów i podejmowania decyzji
• Bardzo dobra organizacja pracy własnej i innych
• Umiejętność szybkiego analizowania informacji i adaptacji w sytuacji zmian
• Sumienność i dokładność
• Umiejętność obsługi komputera, MS Office, systemów ERP, np. Impuls

Oferujemy:

• Pracę na pełny etat w systemie 3-zmianowym (pon-pt)
• Wynagrodzenie stałe oraz premie
• Stabilne zatrudnienie w znanej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
• Możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive