Mistrz Produkcji - Kierownik Pracowni Produkcyjnej

HR Business Partner

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do rozważenia oferty pracy w firmie, która specjalizuje się w projektowaniu i produkcji ekspozytorów reklamowych wspierających sprzedaż produktów premium lub promocję marek w strefach wolnocłowych. W związku z uruchomieniem własnej pracowni produkcyjnej poszukujemy osoby gotowej wziąć odpowiedzialność za dalszy jej rozwój i sprawną organizację pracy kilkuosobowego zespołu.

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Produkcja prototypów (fizyczne wykonanie produktu zgodnie z wytycznymi przy współpracy z zespołem, doradztwo techniczne i technologiczne na etapie projektowania).
  • Zaopatrzenie (osobisty odbiór zamówionych elementów od podwykonawców, zakupy potrzebnych materiałów lub narzędzi w sklepach typu Castorama).
  • Nadzór nad jakością i terminowością produkcji (ocena jakości wykonanych produktów, sposobu montażu, estetyki wykończenia, zgodności z projektem).
  • Organizacja pracy warsztatu (planowanie pracy montera, lakiernika i kilku pracowników tymczasowych zgodnie z planem produkcji i potrzebami firmy, zapewnienie dostępności narzędzi, materiałów, instrukcji wykonania oraz dodatkowych pracowników fizycznych w miarę potrzeby).

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie zasadnicze i premię.
  • Pracę w rozwijającej się pracowni produkcyjnej na Zabłociu, w małym zespole firmy będącej częścią grupy kapitałowej działającej na rynku od ponad 20 lat.
  • Możliwość realizowania projektów dla rozpoznawalnych na całym świecie marek.
  • Pracę w modelu mieszanym; praca biurowa + fizyczna + mobilna (wizyty u dostawców + zaopatrzenie).

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Mile widziane doświadczenie w podobnej roli w zakładzie produkcyjnym lub warsztacie specjalizującym się w produkcji mebli, stoisk targowych, ekspozytorów, gadżetów reklamowych, itp.
  • Wykształcenie techniczne, pasja do majsterkowania i zmysł techniczny.
  • Praktyczna znajomość technologii łączenia elementów (skręcanie, klejenie, lutowanie, itp.).
  • Praktyczna znajomość metod obróbki różnych materiałów (głównie metal, drewno, pcv, płyty mdf, itp.).
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Zdolności organizacyjne, inicjatywa w tworzeniu zasad funkcjonowania rozwijającego się warsztatu.
  • Efektywność w zarządzaniu zadaniami.
  • Łatwość budowania relacji i współpracy zespołowej.
  • Zaradność, umiejętność poszukiwania informacji i rozwiązań.
  • Zaangażowanie, poczucie odpowiedzialności, determinacja w dążeniu do celu.
  • Ukierunkowanie na jakość i estetykę, dbałość o szczegóły.
  • Prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu.

Prezentacja firmy

HR Business Partner - doradztwo w zakresie rekrutacji i rozwoju kompeten... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inżynieria