ERBUD Industry Sp. z o.o.

ERBUD INDUSTRY CENTRUM
Dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi serwisowo - remontowe dla energetyki
i przemysłu, należąca do Grupy Erbud,

Poszukuje rzetelnych osób na stanowisko:

Mistrz / Kierownik Robót

Od: ERBUD Industry Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Inowrocław

Opis stanowiska:

  • Organizowanie pracy podległych zespołów montażowych w branży mechanicznej (prace związane z demontażami, regeneracją i montażami urządzeń na terenie zakładów produkcyjnych)
  • Raportowanie czasu pracy zespołu
  • Dbanie o jakość i bezpieczeństwo wykonywanych prac

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym lub energetycznym, ewentualnie średnie techniczne
  • Minimum 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w energetyce (elektrownia lub elektrociepłownia)
  • Uprawnienia eksploatacyjne E i D
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenia, bony na święta, pakiet sportowy)
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia zawodowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.