In Temporis Polska Sp. z o.o.

Mistrz elektryk

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Ostrowiec Świętokrzyski

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe inżynierskie

Branża: Praca Praca na produkcji

PLUS KADRA Sp. z o.o., dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu (należąc do Grupy IN TEMPORIS EUROPE SRL z siedzibą we Francji), doradza i zarządza projektami z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Zapewniamy naszym Klientom partnerską współpracę opartą na jasnych zasadach. Doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje przyjazne i profesjonalne podejście do pracowników. Plus Kadra Sp. z o.o. figuruje w Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3.

W ramach współpracy z naszym Klientem - firmą produkcyjną poszukujemy i zapraszamy do współpracy kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Mistrz Elektryk

Zakres obowiązków:

  • Kierowanie pracą podległego zespołu
  • Kontrolowanie i utrzymywanie właściwego stanu technicznego maszyn,
  • Zapewnienie ciągłości pracy urządzeń,
  • Diagnozowanie i usuwanie bieżących awarii,
  • Nadzór nad naprawą i konserwacją urządzeń,
  • Nadzorowanie obszarów UR i eliminowanie zjawisk potencjalnie niebezpiecznych,
  • Planowanie remontów i konserwacji maszyn i urządzeń, nadzór nad realizacją przeglądów prewencyjnych,
  • Wdrażanie usprawnień w maszynach i urządzeniach,
  • Prowadzenie i systematyczne uzupełnianie dokumentacji eksploatacyjnej maszyn i urządzeń technicznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek: elektryka, mechanika i budowa maszyn
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Znajomość zagadnień mechaniki, elektryki, elektroniki, pneumatyki, hydrauliki,
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy na wydziale produkcyjnym,
  • Posiadanie uprawnień SEP (elektryczne, energetyczne i gazowe dla dozoru),
  • Mile widziana znajomość narzędzi TQM, Lean Manufacturing, 5S, Kaizen
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B1

Klient oferuje:

  • Pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej, będącej liderem w swojej branży
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Całościowy pakiet socjalny
  • Możliwości szkoleń i dalszego rozwoju w ramach struktury firmy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.