MIKROBIOLOG, Specjalista Zapewnienia Jakości

Harper Hygienics

Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

Od: Harper Hygienics
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Praca na produkcji

Jeżeli

  • posiadasz:
  1. min. 2 letnie doświadczenie w pracy w zakładzie produkcyjnym (kosmetycznym, farmaceutycznym lub spożywczym),
  2. doświadczenie w pracy w laboratorium Mikrobiologicznym oraz z szybkimi metodami oceny higieny,
  3. umiejętność prowadzenia audytów wewnętrznych,
  4. znajomość GMP, znajomość standardu BRC mile widziana,
  5. wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia,
  6. umiejętność pracy w zespole,
  7. prawo jazdy kat. B,
  • bardzo dobrze znasz MS Windows,
  • znajomość języka angielskiego umożliwia Ci swobodną komunikację.

To szukamy właśnie Ciebie - Aplikuj!

Twoje przyszłe zadania:

  • aktualizowanie planów higienicznych dla zakładu,
  • nadzorowanie dokumentacji GHP, GMP,
  • nadzorowanie punktów krytycznych w Zakładzie,
  • inicjowanie, nadzorowanie działań korygujących i naprawczych,
  • przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
  • nadzorowanie pracy laboratorium Mikrobiologicznego,
  • nadzorowanie lub opracowanie metodyki badań mikrobiologicznych produktów oraz kontroli środowiska.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • adekwatne warunki wynagrodzenia do posiadanych kompetencji i realizacji celów,
  • możliwość kontynuacji rozwoju zawodowego,
  • pakiet socjalny (abonament medyczny, ZFŚS).

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesyłanie cv.

Zastrzegamy sobie kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami.