miesięczny staż w biurze randstad w Szczecinie!!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

W związku z rozwojem usługi pracy tymczasowej w województwie zachodniopomorskim, do naszego oddziału w Szczecinie poszukujemy kandydatów oraz kandydatek otwartych na poznanie branży HR.

Nr ref.: 39596
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:
  • wsparcie przy działaniach rekrutacyjnych
  • rozbudowa bazy kandydatów
  • wstępna weryfikacja CV
  • prace organizacyjne w biurze

Oczekiwania:
  • chęć uczenia się
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność

Oferta:

  • oferujemy bezpłatne, ciekawe praktyki w dynamicznym środowisku o ugruntowanej pozycji na rynku
  • po zakończeniu stażu możliwość zatrudnienia
  • gwarantujemy naukę i rozwój w rozpoznawalnej firmie o sielnej marce na rynku.
  • możesz się u nas realizować w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)