Miesięczne zastępstwo do pani – LETNIA OFERTA!

(Nie używany) ATERIMA MED old tylko system infopracowy

Göhl, zagranica

Opis stanowiska pracy

Rekrutacja w całej Polsce! Zadzwoń i umów się na spotkanie w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania.
Nie czekaj na wyjazd! Rozpocznij pracę nawet w ciągu tygodnia.

Numer referencyjny: OOS/DE/30.07G
Miejsce pracy: Niemcy, Göhl

Opis zlecenia:

Opieki wymaga 96-letnia seniorka (162 cm, 49 kg), która ma problemy z mobilnością i porusza się na wózku inwalidzkim. Pani mieszka nad morzem, w domu jednorodzinnym, niedaleko jest centrum, gdzie można robić zakupy. Do dyspozycji jest rower. Pani jest osobą wrażliwą, zdarza się, że ma gorszy dzień i obniżony nastrój. Należy seniorkę aktywizować, dużo z nią wychodzić na spacery. Opiekunka pomaga podopiecznej w porannej i wieczornej toalecie, w zmianie pampersów, w ubieraniu. Gotuje się wspólnie z seniorką, osoba sprawująca opiekę dba również o porządek i czystość w domu, robi pranie, prasuje. Czas wolny zawsze popołudniami. Panią odwiedza regularnie córka, pomaga w opiece. Noce są spokojne, sporadycznie może się zdarzyć, że pani potrzebuje pomocy. Na miejscu jest kot. Dla Opiekunki jest przeznaczony oddzielny pokój z łazienką.

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
• gotowość do podjęcia pracy od 30 lipca na 1 miesiąc.

Zapewniamy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie,
• miesięczne wynagrodzenie w wysokości min. 1100 Euro/netto/mies.,
• sprawdzone i pewne miejsca pracy,
• pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,
• ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekunki,
• stałą opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
• organizację podróży,
• zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• narzędzia umożliwiające stałe podnoszenie kwalifikacji językowych (zajęcia stacjonarne, kursy internetowe).

Poleć nam godnego zaufania Kandydata a otrzymasz dodatkową PREMIĘ.
Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Prezentacja firmy

ATERIMA MED jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia