Miejsce w firmie kawą i mlekiem płynącej

Smart Impact Marketing Karolina Grela

53-504 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy pozytywnie zakręconych, wiecznie uśmiechniętych ludzi z ogromnymi pokładami energii.
Naszą propozycją na rozpoczęcie każdego dnia, aby należał on do udanych, jest wypicie pysznej kawy w gronie świetnych (bo naszych!) ludzi.

Wierzymy, że w kupie siła, dlatego bardzo mocno stawiamy na pracę zespołową. Co tydzień zgarniamy niezłą kasę - nikomu nie żałujemy pieniędzy! Oczekujemy pozytywnego nastawienia (dla Nas zawsze szklanka jest do połowy pełna!) jak również stawiamy na codzienną „burzę mózgów”!

Oferujemy współpracę w młodym i energicznym zespole. Naprawdę lubimy, to co robimy - z łatwością dasz się ponieść naszemu zaangażowaniu! Zajmujemy się prowadzeniem kampanii sprzedażowych dla organizacji pozarządowych.

Do Twoich zadań należeć będzie:
- dbanie o pozytywny wizerunek Klienta,
- bezpośredni kontakt z Klientem,
- przyswajanie wiedzy z zakresu kampanii.

Stawiamy na Twój rozwój! Będziesz brał udział w szkoleniach, które pomogą Ci stać się najlepszym w tym co robisz. Ścieżka kariery, jaką oferujemy jest na tyle klarowna, że będziesz mógł sam decydować o swoim miejscu w naszych strukturach!

Na co jeszcze możesz liczyć?
- na atrakcyjne wynagrodzeniem z możliwością bonusów,
- na ciekawe, motywujące konkursy,
- na pakiet szkoleń, który przygotuje Cię do współpracy i kolejne szkolenia (w kraju i zagranicą), które pomogą Ci rozwijać się w strukturach Naszej Firmy,
- na niesamowicie przyjazny klimat panującym w Firmie :)

Wymagamy kilku rzeczy:
- wykształcenia co najmniej średniego,
- dostępności czasowej (minimum 4 dni robocze)
- wysokiej odpowiedzialności i kultury osobistej,
- ogromnego zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań,
- chęci do nauki i poszerzania umiejętności,
- komunikatywności i umiejętności działania w zespole.

Jeżeli masz wrażenie, że oferta jest skierowana właśnie do Ciebie – nie poprzestawaj na wrażeniu! Przekonaj się – ślij aktualne CV, może to właśnie Twój telefon zadzwoni!

Prezentacja firmy

SIM jest nową szybko rozwijającą się firmą na rynku marketingu BTL. Dzia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 800PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Nieograniczone
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta