Microsoft Exchange Senior Specialist

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1111604

Hays IT Contracting to nowoczesna firma zatrudniająca specjalistów IT z innowacyjnymi i rozwojowymi projektami.

Dla naszego klienta branży telekomunikacyjnej, aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem Microsoft Exchange Senior Specialist

Lokalizacja: Warszawa
Data rozpoczęcia: wrzesień/październik 2018
Rodzaj pracy: kontrakt B2B

Obowiązki:

  • Utrzymanie i wspieranie Microsoft Exchange w tym dostarczanie wsparcia w zakresie ryzyka wypływu informacji
  • Wspieranie biznesu dostarczając nowe rozwiązania
  • Zapewnienie wsparcia na 3 linii suportu
  • Administracja bazami danych MS SQL Server (wersje 2008 / 2012 / 2016)
  • Udział we wdrażaniu nowych systemów i aplikacji

Wymagania:

  • Ogólnie ponad 3 lata doświadczenia w zakresie administracji systemami poczty elektronicznej MS Exchange oraz MS Sharepoint
  • Umiejętność administrowania serwerami relacyjnych baz danych MSSQL
  • Bardzo dobra znajomość systemów Microsoft Windows Serwer 2012/2016 oraz MS Exchange 2016
  • Znajomość usług katalogowych Active Directory będzie dużym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna Medicover, karta Multisport
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (7:00 – 11:00)
  • Możliwość pogłębienia doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku telekomunikacyjnym (firma międzynarodowa)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland