Agencja Zatrudnienia KS Service

Metrolog

Miejsce pracy: Świdnica

OBOWIĄZKI

  • opracowywanie i wdrażanie procedur wzorcowań
  • wykonywanie badań metrologicznych na prototypach i aktualnie produkowanych wyrobach
  • sporządzanie dokumentacji

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe
  • wiedza z zakresu metrologii, elektryki i elektrotechniki
  • przynajmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia SEP E1
  • umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu Office
  • mile widziana będzie znajomość języka angielskiego na poziomie B1

OFERUJEMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie do 4000 złotych brutto, w zależności od kwalifikacji i doświadczenia Kandydata
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • premię frekwencyjną
  • możliwość refinansowania aktywności rekreacyjnej pracownika lub jego wydatków prywatnych o charakterze socjalnym
  • kartę Multisport
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.