Dla naszego Klienta, międzynarodowej Firmy z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko:

metrolog

Nr ref.: 31872
Praca stała
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle

Zakres obowiązków:
  • planowanie systemów pomiarowych dla detali
  • pisanie programów pomiarowych oraz nadzorowanie zmian w programach
  • analiza raportów pomiarowych oraz współpraca z działem technicznym
  • prowadzenie analiz SPC i MSA
  • nadzorowanie sprzętu kontrolno-pomiarowego

Oczekiwania:
  •  wykształcenie min. średnie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok (mile widziane w branży motoryzacyjnej)
  • umiejętność posługiwania się sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • znajmość metod statystycznych SPC, MSA
  • praktyczna znajomość obsługi przyrządów pomiarowych typu rentgen, spektometr
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferta:
  •  współpracę w ramach umowy o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w szkoleniach i kursach
  • konkurencyjne wynagrodzenie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)