Metrolog (m/k)

Trenkwalder

Cieszyn, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Cieszyn
Obowiązki:
  • koordynowanie i przygotowywanie analiz MSA (Measurement System Analysis),
  • przygotowywanie wytycznych dla SPC (Statistical Process Control) w obszarach produkcyjnych,
  • rozwój istniejących metod, programów pomiarowych,
  • opracowywanie nowych metod pomiarowych i ich walidacja, opracowywanie instrukcji szacowania niepewności pomiaru,
  • udział w działaniach grup FMEA rozwiązujących problemy wewnętrzne wyrobu i procesu,
  • ocenianie wyników uzyskanych pomiarów, szacowanie niepewności tych pomiarów,
  • analiza trendów w pomiarach oraz inicjowanie spotkań w celu inicjowania działań korygujących,
  • prowadzenie szkoleń z zakresu poprawnego przeprowadzania pomiarów,
  • tworzenie i aktualizacja instrukcji wykonywania pomiarów.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 2 lata doświadczenia w przeprowadzaniu analiz MSA i SPC,
  • znajomość norm i wymagań związanych z szacowaniem niepewności pomiaru,
  • umiejętność obsługi podstawowych przyrządów kontrolno-pomiarowych wykorzystywanych w laboratorium chemicznym i procesie produkcyjnym,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • dokładność i dobra organizacja pracy własnej,
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio przez firmę, będącą liderem w swojej branży na skalę międzynarodową,
  • stabilne zatrudnienie oraz nastawienie na długoterminową współpracę,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach,
  • oferta dotyczy pracy stałej.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy