Metodyk Języka Angielskiego (w projektach unijnych)

Centrum Szkoleniowe Masterlang

Kraków, 30-384, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma szkoleniowo-doradcza z Krakowa, która z sukcesem od kilku lat realizuje projekty szkoleniowe ze środków UE - zatrudni METODYKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO W PROJEKTACH UNIJNYCH na umowę o pracę lub cywilno-prawną.

Osoba na tym stanowisko odpowiedzialna będzie za:

• Rekrutację i selekcję lektorów jęz. obcych (głównie jęz. ang) i nadzór merytoryczny nad prowadzonymi przez nich szkoleniami
• Osobiste prowadzenie szkoleń i/lub przeprowadzanie certyfikowanych egzaminów z jęz. angielskiego
• Udział w przygotowywaniu projektów językowych - wyszukiwanie i analiza informacji dot. problematyki nauczania, uczenia się i znajomości języków obcych w PL i UE
• Tłumaczenie ( z jęz. angielskiego i na jęz. angielski ) dokumentów aplikacyjnych w międzynarodowych konkursach na dofinansowanie projektów,
• Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z zagranicznymi partnerami

Wymagania

• Udokumentowane, minimum 5-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego dorosłych na kursach grupowych zakończonych egzaminem zewnętrznym.
• Udokumentowane, minimum 5-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego dzieci/młodzieży w szkole podstawowej i/lub ponadpodstawowej.
• Dobra znajomość wymagań egzaminacyjnych certyfikowanych egzaminów z języka angielskiego: ETS/ TELC/ LCCI itp., oraz sprawdzianu 6-kl, egz. gimnazjalnego i matury w części dot. języków obcych
• Uprawnienia egzaminatora języka angielskiego w systemie szkolnym lub pozaszkolnym
• Doświadczenie w nauczaniu w formie e-learningu
• Mile widziana orientacja w wymaganiach egzaminacyjnych/ rodzajach egzaminu z innych języków (głównie język niemiecki)

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą szkoleniowo-doradczą z Krakowa. Od 2007 pozyskaliśmy kil... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia