Opis stanowiska pracy

Firma PMConsulting, działająca od 10 lat na rynku polskim i europejskim specjalizując się we wdrażaniu narzędzi wspomagających procesy szkoleniowo - kompetencyjne oraz dostarczanie różnorodnego kontentu szkoleniowego e-learning blended learning zaprasza osoby zainteresowane pracą/współpracą. Możliwość indywidualnego określenia warunków współpracy.

Opis stanowiska:
- tworzenie koncepcji szkoleń e-learningowych uwzględniających potrzeby klienta i grupę docelową szkolenia;
- opracowywanie metodologiczne e-szkoleń;
- pisanie scenariuszy do e-szkoleń, gier edukacyjnych i ćwiczeń;
- skład e-szkoleń;
- gromadzenie kontentu;
- opracowywanie storyboardów i nawigacji/interface e–szkoleń;
- testy e-szkoleń;
- dobór narzędzi do produkcji e-szkoleń;
- kontakt z klientem i ekspertami merytorycznymi;
- dbanie o jakość i innowacyjność e-szkoleń
- znajomość SCORM.

Wymagania

Wymagamy:
- znajomości nowoczesnych metod nauczania zdalnego;
- kreatywności;
- lekkiego pióra;
- wysokich umiejętności organizacyjnych.

Mile widziane:
- znajomość programów: Storyline, Photoshop, Flash, Captivate i Articulate;

Prezentacja firmy

Firma działająca od 10 lat na rynku polskim i europejskim specjal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia