MerService zatrudni Merchandisera mobilnego - Katowice

Pro People sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Jesteśmy doświadczonym i zaangażowanym zespołem specjalistów w dziedzinie pozyskiwania i zarządzania personelem.

Dostrzegamy w ludziach potencjał i potrafimy go przekuć na sukces zawodowy. Świadczymy zaawansowane usługi pracy tymczasowej, oferujemy skuteczne rozwiązania rekrutacyjne, specjalizujemy się w doradztwie personalnym.

Miejsce pracy: Katowice

MerService – spółka należąca do Grupy Kapitałowej OEX – świadcząca wysoko wyspecjalizowane usługi wspierające procesy biznesowe ze szczególnym uwzględnieniem procesów sprzedażowych, zatrudni:

Merchandisera Mobilnego

Miejsce pracy: Katowice i okolice

Podstawowe zadania:
- przebudowy ekspozycji
- większe przebudowy półek/sekcji (w tym półek Premium Spirits i Kawy)
- pierwsze zatowarowania lodówek po wstawieniu i resety lodówek / przestawienia lodówek
- ustawianie większych ekspozycji / lokalnych ekspozycji spektakularnych
- wsparcie lokalnych aktywności
- fizyczne wsparcie lokalnych eventów

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, w pełnym wymiarze godzin
- wynagrodzenie w kwocie 2500 zł netto /msc (dla osoby uczącej się - 3000 zł)
- pracę dla największego producenta i dostawcy z branży m.in. napojów gazowanych w Polsce i na świecie
- narzędzia niezbędne do realizacji zadań: samochód służbowy, telefon komórkowy
- pracę w przyjaznym i profesjonalnym środowisku

Oczekujemy:
- ważnej książeczki zdrowia dla celów sanitarno – epidemiologicznych lub chęci do jej wyrobienia
- posiadania czynnego prawo jazdy kat. B
- silnej motywacji do pracy, zaangażowania i rzetelności
- zdolności interpersonalnych
- umiejętności pracy pod presją czasu
- dyspozycyjności
- doświadczenia na stanowisku merchandisera lub przedstawiciela handlowego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.